جادویی برای تناسب اندام و جوان شدن

روزی یک پدر روستایی با فرزند 15 ساله اش وارد یک مرکز تجاری می شوند. پسر متوجه دو دیوار براق نقره ای رنگ میشود که به شکل کشویی از هم جدا شده و دوباره به هم میچسبند. از پدر میپرسد این چیست؟؟؟؟؟

 

پدر که تا به حال در عمرش آسانسور ندیده بود میگوید پسرم من تا به حال چنین چیزی ندیدم و نمیدونم. در این موقع آنها زنی بسیار چاق را میبینند که به دیوار نقره ای نزدیک میشود، زن با انگشتش چیزی را روی دیوار فشار داد و پس از باز شدن در وارد اتاق شد، سپس دیوار بسته شد.

پدر و پسر هر دو چشمانشان به شماره هایی که بالای آسانسور بود افتاد که از یک شروع و به تدریج تا سی رفت. هر دو متعجب نگاه میکردند که ناگهان دیدند شماره ها به طور معکوس کم شدند تا به یک رسیدند در این موقع در باز شد و دختری جوان، لاغر و خوشگل خارج شد. پدر در حالی که نمیتوانست چشم از دختر بردارد به پسرش گفت:

پسرم برو مادرت را بیار اینجا!!!!!!!!!!!!!!

/ 3 نظر / 8 بازدید
ali

سلام بی هیچ دلیلی “به یادت هستم“ تا نقض کنم قانونی را که علت می طلبد. خیلی قشنگ بود حال کردم. امروز شنبه هست و منم آپم [گل ]

HIGHBOY

خخخخخخخخخخخ راستی اپم؛

جهان

فعلا کار خاصی ندارم اما دنبال کار خوب میگردم فعلا با پدرم کار میکنم اهل یکی از شهرستان های ارومیه هستم کرد زبان و سنی مذهب هستم نمازامو میخونم روز هم میگیرم دنبال رفیق بازی و بیرون گردی نیستم اهل دود و الکل نیستم با مذهب شیعه هم مشکلی ندارم به شیعه باور دارم من غیرتی هستم و به ناموسم خیلی اهمیت میدم به شدت از دروغ متنفر حتی کوچکترین دروغ حتی دروغ مصلحتی ترجیح میدم صداقتو بگم حتی اگه به ضررمم باشه یکمی هم جدی هستم اخلاقم خوبه مهربان هستم یعنی خیلی خیلی مهربان هستم و خیلی دلسوزم و دلم زود میشکنه و نمیخوام کسی که دوستش دارم ناراحتش کنم حالا اگه واقعا میدونی با من به مشکلی برنمیخوری زنگ بزن ولی ترو خدا خوب بخون و با اعتماد به نفس زنگ بزن دوباره خواهش و التماس میکنم من خیلی احساساتی هستم و با این هدف که زنگ بزنی و بعد پشتمو خالی کنی ترخدا زنگ نزن این شماه من هست 09146257334